KARBOSAN TESTERE TAŞI NK 10 Adet

Karbosan NK testere bileme taşları yuvarlak testerelerin, bant testerelerin, alternatif testerelerin bileme işlemleri için üretilmiştir. C şekilli Karbosan testere bileme taşları muhtelif testerelerle biçim vermek / testereleri bilemek amacıyla testere üretiminde ve ahşap ürünleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Kenar şekli, form C taşların kullanımı yaygın olmasına rağmen farklı kenar formları verilebilir.
  • Stok Durumu: Stokda Var
  • Marka: ....
  • SKU: ...
Stok Durumu: Stokda Var
579.98 TL

Ürün Tanımı

Karbosan NK testere bileme taşları yuvarlak testerelerin, bant testerelerin, alternatif testerelerin bileme işlemleri için üretilmiştir.  C şekilli Karbosan testere bileme taşları muhtelif testerelerle biçim vermek / testereleri bilemek amacıyla testere üretiminde ve ahşap ürünleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Kenar şekli, form C taşların kullanımı yaygın olmasına rağmen farklı kenar formları verilebilir.

Taksit

"Bu ürün ile ilgili yapacağınız yorumlar diğer müşterilerimizin ürünü satın alma konusunda yardımcı olur. Ürün politikamız ürün ile ilgili olumlu olumsuz tüm görüşleri yayınlamak üzerine kurulmuştur."

Yorum Yaz

"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."

Ürün resmi kalitesiz, bozuk veya görüntülenemiyor.
Ürün açıklamasında eksik bilgiler bulunuyor.
Ürün bilgilerinde hatalar bulunuyor.
Ürün fiyatı diğer sitelerden daha pahalı.
Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı.